Kontakti +371 2 55 42 224 +371 2 77 68 177 +371 2 77 03 577 info@produsmetal.lv

Zīmols

Supernova produkti ir mūsu daudzu gadu pieredzes rezultāts jumta materiālu un citu būvniecībā parasti izmantoto materiālu ražošanā un piegādē Eiropas tirgiem. Mēs piedāvājam kompleksu membrānu un aksesuāru programmu katram jumtam neatkarīgi no tā, vai tam ir betona, keramikas vai tērauda jumta dakstiņu segums. Rūpīgi izvēlētiem materiāliem, kas tiek izmantoti Supernova produktu ražošanai, ir raksturīga augsta, stabila kvalitāte un vislabākā cenas un vērtības attiecība, vienlaikus garantējot jumtam ilgu kalpošanas laiku, kā arī lietošanas ērtumu.Supernova

 


Mūsu piedāvājums

Plašais Supernova plēvju, membrānu un jumta seguma piederumu klāsts ir daudzu gadu darba rezultāts, lai ražotu ilgstošus, funkcionālus un uzticamus izstrādājumus, kurus mēs piedāvājam jums, mūsu klientiem, ar pārliecību, ka tie attaisnos visas jūsu cerības.


Jaunumi

Atbilstoši mūsu darbuzņēmēju un investoru vajadzībām, mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka Supernova zīmols turpina attīstīties un atbilst mūsu produktiem liktajām cerībām un cerībām – cerībām uz efektīvu funkcionalitāti un augstāko lietošanas komforta līmeni apvienojumā ar pievilcīgu cenu. un pieejamība tirgū.

We use cookies to facilitate the use of our services. You have agreed to this through your browser settings.