Kontakti +371 2 55 42 224 +371 2 77 68 177 +371 2 77 03 577 info@produsmetal.lv

Privātuma politika

Privātuma politika

Paldies, ka izrādījāt interesi par mūsu tīmekļa vietni un uzņēmumu. Lai gan mēs rūpīgi kontrolējam mūsu kopīgo ārējo saišu saturu, mēs par to neatbildam. Tas nozīmē, ka mūsu privātuma politika neņem vērā citu operatoru tīmekļa vietnes.

Mums ir ļoti svarīgs jautājums par jūsu personas datu aizsardzību, kas tiek lejupielādēti, apstrādāti un izmantoti, kad izmantojat mūsu tīmekļa vietni. Jūsu personas datus aizsargā likums. Nākamajā sadaļā mēs jums izskaidrosim, kādus datus mēs reģistrējam un kā mēs tos izmantojam.

1. Datu lejupielāde un apstrāde
Mēs reģistrējam katru piekļuvi mūsu vietnei un katru lejupielādēto failu. Mūsu reģistrētā informācija tiek izmantota iekšēji sistēmas un statistikas nolūkos. Ierakstā ir šādi dati: lejupielādētā faila nosaukums, lejupielādes datums un laiks, pārsūtīto datu apjoms, paziņojums par veiksmīgu lejupielādi, pārlūkprogrammas nosaukums un vaicājuma domēns. Papildus tam mēs ierakstām vaicājošo datoru IP adreses.

Papildu personas dati tiek reģistrēti tikai tad, ja jūs tos sniedzat brīvprātīgi, piemēram, vaicājot vai reģistrējoties mūsu sistēmā.

2. Personas datu izmantošana un kopīgošana
Personas dati, ko jūs kopīgojat ar mums, tiek izmantoti tikai, lai atbildētu uz jūsu jautājumu, izpildītu jūsu pasūtījumus, kā arī tehniskiem un administratīviem mērķiem.

Jūsu personas datus var kopīgot ar trešajām pusēm tikai tad, ja tie ir saistīti ar pasūtījuma izpildi, ko veicāt pie mums — it īpaši, ja runa ir par pasūtījuma nodošanu piegādātājiem — vai ja tam ir izšķiroša nozīme norēķinu procesā vai tad, kad esat mums devis savu atļauju. Mēs nodosim jūsu personas datus valsts iestādēm tikai tad, ja no konkrētās valsts noteikumu viedokļa no tā nevar izvairīties. Mūsu darbiniekiem, kā arī aģentūrām un izplatītājiem, ar kuriem mēs sadarbojamies, ir jāievēro konfidencialitāte. Turklāt jūs varat jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu, lai mēs turpmāk neturpinātu izmantot un kopīgot jūsu personas datus.

Ierakstītie personas dati tiks dzēsti, kad atsauksiet savu piekrišanu to glabāšanai, ja to zināšana nav nepieciešama no tāda mērķa viedokļa, kādam tie tika ierakstīti, vai ja likums mums aizliedz tos reģistrēt. Uz personas datu ierakstīšanas jautājumu attiecas attiecīgajā tiesību aktā izklāstītie noteikumi. Ja ierakstīto datu dzēšana tehnisku iemeslu dēļ nav iespējama, tie tiks bloķēti.

3. Tiesības iegūt informāciju
Lai iegūtu informāciju par reģistrētajiem datiem, kas attiecas uz jums, jums jāiesniedz rakstisks pieprasījums.
Ar personu, kas atbild par datu aizsardzību, var sazināties: info@produsmetal.lv

4. Drošības padoms
Izmantojot visus pieejamos tehniskos un operatīvos resursus, mēs pieliekam visas pūles, lai nodrošinātu, ka jūsu personas dati, kas ierakstīti mūsu sistēmā, nav pieejami trešajām personām. Diemžēl mēs nevaram garantēt pilnīgu to datu aizsardzību, kas mums nosūtīti pa epastu, tāpēc mēs iesakām nosūtīt īpaši sensitīvus datus pa pastu.

5. Sīkfailu izmantošana
Kamēr jūs pārlūkojat mūsu tīmekļa vietnes, PRODUS METAL SIA izveido sīkfailus. Veids, kādā un cik lielā mērā mēs izmantojam sīkfailus, var tikt personalizēts, mainot attiecīgos datora iestatījumus (tos parasti var atrast jūsu pārlūkprogrammā, piemēram, Internet Explorer, iestatījumi; detalizētas instrukcijas ir atrodamas sadaļā "tehniskās prasības").

PRODUS METAL SIA pieņem, ka jūs dodat savu piekrišanu sīkfailu izveidei, ja jūsu pārlūkprogramma pieļauj šādu iespēju.

 6. Google Analytics
Mūsu tīmekļa vietne izmanto Google Analytics pakalpojumus, kas ir lietojumprogramma, lai analizētu google Inc. ("Google") pieejamo interneta resursu izmantošanu. Google Analytics izmanto sīkfailus, testē jūsu datorā saglabātos failus, lai analizētu, kā jūs izmantojat mūsu vietni. Sīkfailu ģenerētā informācija par to, kā jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni (tostarp jūsu IP adrese), pēc tam tiek nosūtīta un reģistrēta Google serverī ASV. Google apstrādā šo informāciju un, pamatojoties uz to, nosaka, cik lielā mērā jūs izmantojat mūsu vietni, un pēc tam izveido pārskatu, ko kopīgo ar vietnes operatoru, un tas sniedz cita veida pakalpojumus, kas saistīti ar vietnes resursu izmantošanu, kā arī pakalpojumus visā internetā. Google var kopīgot šo informāciju ar trešajām pusēm tikai tad, ja no piemērojamo tiesību aktu viedokļa no tā nevar izvairīties vai ja trešā puse apstrādā šos datus pēc Google pieprasījuma. Google nesaistīs jūsu IP adresi ar citiem reģistrētiem datiem. Sīkfailu instalēšanu var novērst, mainot attiecīgos pārlūkprogrammas iestatījumus jūsu datorā, taču šādā gadījumā dažas no mūsu tīmekļa vietnē pieejamajām funkcijām var būt ierobežotas.
 
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka Google apstrādā jūsu reģistrētos datus iepriekš aprakstītajā veidā un nolūkos.

We use cookies to facilitate the use of our services. You have agreed to this through your browser settings.